• نماینده باسمن در ایران / Bussmann Iran

  فیوز باسمن، فیوز بوسمن

  بیشتر
 • نماینده LAWSON انگلستان

  فیوزهای BS88 مارک لاوسون انگلیس

  بیشتر
 • نماینده SIBA آلمان در ایران

  فیوز فشار قوی سیبا، فیوز فشار متوسط سیبا، فیوز فست سیبا

  بیشتر
 • نماینده  SEMIKRON در ایران

  ماژول دیود.ماژول تریستور، ماژول دوبل دیود، ماژول دوبل تریستور، ماژول IGBT، تریستور دیسکی

  بیشتر

گروه محصولاتی ما

صنعت و بازرگانی ریحانی با داشتن کادری مجرب و متخصص و با حضور در قلب بازار برق ایران(خیابان لاله زار جنوبی)و ارتباطات داخلی و خارجی این قابلیت را دارد تا گروه بزرگی از محصولات خاص را به مشتریان عرضه نماید که به شرح ذیل می باشد: . . . فیوزها ، اتوماسیون صنعتی ، تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق ، برق قدرت و الکترونیک صنعتی و ... .
 • 1
 • 2
سمیکرون آلمان Semikron Germany

سمیکرون آلمان Semikron Germany

صنعت و بازرگانی ریحانی به عنوان یکی از بزرگترین وارد کنندگان تجهیزات برق و الکترونیک صنعتی در ایران ، فعالیت خود را از سال 1377 آغاز نموده و هم اکنون با داشتن نمایندگی‎ از کمپانی‎های معتبر اروپایی و آسیایی به عنوان یکی از شرکت‎های پیشرو در زمینه‎های برق و الکترونیک صنعتی اقدام به واردات و توزیع محصولات SEMIKRON آلمان در ایران نموده است ،این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه انواع نیمه هادی‎ها و یکسوکننده‎های تک فاز و سه فاز اعلام می‎دارد.

بیشتر

برندها

 • فیوز باسمن در ایران / Bussmann fuse Iran

  شرکت باسمن از شرکت های پیشرو در زمینه تولید فیوزهای خاص می باشد که به دلیل تحریمها در ایران دارای نماینده فروش و نماینده انحصاری نمی باشد.

  بیشتر
 • فیوز سیبا در ایران / Siba Fuse Iran

  شرکت سیبا آلمان تولید کننده فیوزهای فست و فشار قوی با استاندارهای جهانی جزو یکی از بهترین کارخانه جات تولید فیوز قرار دارد. نماینده انحصاری سیبا آلمان در ایران شرکت رادنور می باشد.

  بیشتر
 • صنعت و بازرگانی ریحانی فروشنده محصولات لویز آلمان در ایران / Leuze IRAN

  شرکت لویز تولید کننده سنسورهای القایی ، پرده های نوری ، سنسورهای نوری ، سنسورهای مگنتی ، سنسورهای التراسونیک ، سنسورهای بارکدخوان

  بیشتر

عاملیت فروش محصولات هیوندای کره جنوبی

 • کلیدهای مینیاتوری هیوندای، کلید اتوماتیک هیوندای، کنتاکتور و بیمتال هیوندای، محافظ جان تک فاز و سه فاز هیوندای............ HYUNDAI Heavy Industrial
 • 1
 • 2
 • اخذ نمایندگی EFEN آلمان
 • فیوز باسمن DMM-44/100 DMM-11 DMM-B-44/100 DMM-B-11
 • سایت رسمی فراز شاموت مشاهده، مقایسه و انتخاب فیوزهای فراز شاموت
اخذ نمایندگی EFEN آلمان

اخذ نمایندگی EFEN آلمان

اخذ نمایندگی EFEN آلمان از شرکت فراکوه نماینده انحصاری EFEN در ایران در زمینه توزیع فیوزهای فشار قوی، فیوز و کلید فیوزهای مخابراتی ، کلید فیوزهای افقی و عمودی. فیوز های Indoor و Outdoor. در ولتاژهای 3/7.2kV - 6/12kV - 10/24kV - 20/36kV. از رنج 2 آمپر الی 315 آمپر. کاربرد جهت حفاظت ترانسفورماتورها ، موتورها و خازن. تجهیزات جانبی: پایه فیوز فشار قوی تا 36kV قابل استفاده در PT و تابلو. تجهیزات تست قطع دستگاه (Test device for tripping device) در سه سایز 192mm.292mm.442mm. کلید فیوزهای افقی از سایز 000 الی 4a و 3L. پایه فیوز مدل D مصارف DC. کلید فیوزهای عمودی تک پل و سه پل با قابلیت قطع هر فاز به صورت مجزا جهت پست های برق. کلید فیوز افق مدل Nt-Silas از سایز 000 الی 3 . فیوزهای مخابراتی 80VDC و 125VDC TPS fuse. فیوزهای UPS حفاظت.

فیوز باسمن DMM-44/100 DMM-11 DMM-B-44/100 DMM-B-11

فیوز باسمن DMM-44/100 DMM-11 DMM-B-44/100 DMM-B-11

فیوز استوانه ای فست جهت مولتیمترهای Fluke DMM-B-44/100 DMM-B-11 1000V AC/DC در ابعاد 10x35 - 10x38 ساخت شرکت Bussmann (Buss Fuse) Digital Multi - meter Fuse Cooper Bussmann inc. assembled in Mexico Catalog Symbol: DMM-B Fast-Acting Size: 10x38 , 10x35 Construction: Melamine Tube Ceramic Tube (Indian Type) Nickel Plated Brass End Caps Voltage Rating: 1000 Volts AC/DC Interrupting Rating: DMM-B- – 10,000A, 1000 VAC, unity 10,000A, 1000 VDC with time constant of Minimum interrupt 400% of rated current DMM-B-11A – 20,000A, 1000 VAC, power 20,000A, 1000 VDC, time constant ³10ms.

سایت رسمی فراز شاموت مشاهده، مقایسه و انتخاب فیوزهای فراز شاموت

سایت رسمی فراز شاموت مشاهده، مقایسه و انتخاب فیوزهای فراز شاموت

ما با داشتن چندین سال سابقه در امر واردات و توزیع فیوزهای فست ، اقدام به راه اندازی سایت www.ferrazshawmut.ir کرده ایم تا بتوانیم انتخاب و مشاهده محصولات این شرکت را کاری آسان و قابل دسترس کنیم در صورت نیاز به مشاوره خرید فیوز و اطلاعات فنی با ما در تماس باشید.

تازه ها

تریستور یا SCR چیست؟ – آنچه باید درباره تریستور بدانیم!
1397/08/22

تریستور یا SCR چیست؟ – آنچه باید درباره تریستور بدانیم!

در تریستورها 3 پایانهٔ آند، کاتد و گیت دارند. پایهٔ آند با A، کاتد با K و گیت (دروازه) با G نمایش داده می‌شوند؛ که از این میان آند و کاتد به مدار قدرت متصل شده و گیت که به جریان کمتری نیاز دارد به مدا...

طرز کار تریستور یا SCR
1397/08/22

طرز کار تریستور یا SCR

همان طور که در شکل مشخص است، می توان تصور نمود که این قطعه یک قطعه ی “یک طرفه” می باشد. بنابراین وقتی از این قطعه در حالت AC استفاده می شود، حداکثر یک نیم سیکل را می تواند عبور دهد.

انواع تریستور – بررسی مشخصه ها و کاربردهای آنها
1397/08/22

انواع تریستور – بررسی مشخصه ها و کاربردهای آنها

اولین و ساده ترین انواع تریستور ، تریستورهای فازکنترلی هستند. این نوع تریستورها عموماً در فرکانس خط کار می کنند و به وسیله کموتاسیون طبیعی خاموش می شوند. زمان خاموش شدن این تریستور در حدود 50 تا 100 م...

کاربردهای IGBT
1397/08/22

کاربردهای IGBT

IGBT در کاربردهایی که در رنج توانی متوسط تا فوق بالا هستند، قابل استفاده است. به عنوان مثال موتور های ترکشن (یا تراکشن. )

ساختار تریستور GTO
1397/08/22

ساختار تریستور GTO

برای افزایش بهره‌وری امیتر، لایه کاتد بشدت دوپ می‌شود تا تبدیل به N+ شود. اما این مسئله یک ایراد نیز ایجاد می‌کند؛ این‌که پیوند موجود به کاتد ( که معمولا با J3 نام‌گذاری می‌شود) نزدیک‌تر می‌شود و این ...

ترانزیستور دوقطبی با گیت ایزوله IGBT
1397/08/22

ترانزیستور دوقطبی با گیت ایزوله IGBT

توان‌مندی IGBT در روشن و خاموش شدن های پی‌درپی و سریع، آن را برای استفاده در تقویت‌کننده‌هایی که الگوهای شکل موج پیچیده را به کمک مدولاسیون پالس فرآوری می‌کنند ، مناسب ساخته است. به نوعی می‌توان گفت ...